قرعه کشی ۲۲ ژوئن آلبرتا

Alberta 22 June Draw

قرعه کشی ۲۲ ژوئن آلبرتا

قرعه کشی نامزدی استانی آلبرتا / حد امتیاز سیستم جامع رتبه بندی روی عدد ۳۰۰ باقی ماند

استان آلبرتای کانادا از ۲۲۸۴ داوطلب مهاجرت برای پیوستن به نامزدی استان دعوت نمود. این قرعه کشی در تاریخ ۲۲ ژوئن برگزار شد و از ۱۸۴ داوطلب اکسپرس انتری دعوت شد.

برای دعوت شدن به برنامه نامزدی استانی آلبرتا AINP، داوطلبین نیاز دارند تا پروفایلی در سیستم اکسپرس انتری و حداقل امتیاز ۳۰۰ داشته باشند. در این ماه، این دومین باری است که استان آلبرتا دعوتنامه هایی با حداقل امتیاز مشابه صادر کرده است.

علاوه بر اینکه استان آلبرتا به مدت چند ماه و طی دوره همه گیری کرونا دعوتنامه صادر نکرد، در ادامه فقط از داوطلبینی که در حال حاضر در استان حضور دارند دعوت کرده است. یکی از مقامات استانی آلبرتا گفت: ضوابط موقتی که استان در دسته اکسپرس انتری خود در حین دوره شیوع کرونا اتخاذ کرده بود، الان برطرف شده اند.

یکی از مقامات استان در مورد قرعه کشی ۲۲ ژوئن آلبرتا می گوید: علاوه بر داوطلبینی که در استان آلبرتای کانادا کار و زندگی می کنند، امکان انتخاب و نامزدی اشخاص در صورت داشتن پیشنهاد کاری (جاب آفر) یا تجربه در زمینه کاری که با توسعه اقتصادی و تنوع فرهنگی استان مرتبط هست هم وجود دارد.

او می افزاید: مقامات استانی آلبرتا از اهمیت جذب نیروی کار ماهر و متخصص برای حمایت از ایجاد شغل و رشد اقتصادی این استان مطلع هستند.

استان آلبرتا مجاز به ثبت ۶۲۵۰ تاییدیه نامزدی در سال ۲۰۲۱ است. همانطور که همه افرادی که دعوت می شوند نامزدی استانی دریافت نمی کنند، همه اشخاصی که نامزدی دریافت می کنند هم برای دریافت اقامت دائمی تایید نمی شوند. این مسئله بستگی به تکمیل درخواست های ثبت شده و واجد شرایط شدن داوطلبین طی مراحل مختلف در روند بررسی می باشد.

قرعه کشی پنج ژوئن ۲۰۲۱ آلبرتا و آشنایی با این برنامه و چگونگی واجد شرایط شدن برای آن را ببینید

دریافت آخرین اخبار مهاجرت کانادا از صفحه اینستاگرام موسسه مهاجرتی شوتر