ما در هولدینگ شوتر با خدمات حرفه‌ای و بین‌المللی مهاجرت و وکلای رسمی با مجوز ICCRC؛ شما را به کشور دلخواهتان می‌رسانیم

درخواست مشاوره


  کد امنیتی زیر را وارد نمایید:
  captcha

  مهاجرت به کانادا

  خود اشتغالی

  مهاجرت از طريق خوداشتغالی ( نويسندگان، هنرمندان، ورزشكاران و قهرمانان) هنرمندان و ورزشكاران و قهرمانان می توانند با مهاجرت از طريق خوداشتغالی به كانادا مهاجرت كرده و اقامت دائم كانادا را دريافت كنند.

  اسپانسر شیپ

  افراد داراى اقامت دائم يا شهروندى كانادا می توانند با اسپانسر شدن برای پدر و مادر براى آنها اقامت دائم كانادا را بگيرند: براى اسپانسر پدر و مادر خود شدن ميزان درآمد فرزند بسيار مهم است.

  تحصیلی

  متقاضى تحصيل در كانادا می تواند با گرفتن ويزاى تحصيلى به كانادا مهاجرت كرده و در نهايت با دريافت ويزاى كار و سابقه كانادايى درخواست اقامت دائم كانادا را بدهد.

  خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر

  تيم مهاجرتی شوتر متشكل از متخصصين متبحر و با تجربه در زمینه های مختلف مهاجرت و  طرف قرارداد با شركت هاي معتمد و شناخته شده از قبيل آژانس هواپيمايی، وكيل تجاری، وكيل کار آزموده برای حضور در دادگاههای کانادا (در صورت نياز)، حسابدار، متخصصين در زمینه راه اندازی بيزينس و تجارت، متخصصين کاریابی و استخدام با توجه به مهارت افراد، Retailers و مشاور املاك، مشاور امور مالی و بيمه با سرويس های مختلف بصورت پكيج كامل از صفر تا صد ، از هنگام شروع پروسه مهاجرت و تا زمان ورود به خاك كانادا و همینطور بعد از  حضور در كانادا  در پروسه های  همكاری براي اجاره محل سكونت و يا خريد خانه، پروسه بانكی شامل باز كردن حساب و در خواست كرديت كارت، ثبت نام فرزندان شما در مدرسه و بيمه های مختلف و … می تواند در همه لحظات در كنار شما باشد.

  تیم ما

  تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

  نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای متقاضیان فراهم کنند.

  دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا می تواند برای تسریع کار  به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشد.