به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

افزودن افراد خانواده برای درخواست مجوز کاری نامحدود

افزودن افراد خانواده برای درخواست مجوز کاری نامحدود

افزودن افراد خانواده برای درخواست مجوز کاری نامحدود موقت به دائم / اعضای واجد شرایط خانواده هم می توانند تحت سیاست مجوز کاری نامحدود جدید در کشور کانادا به کار مشغول شوند.

مجوز کاری نامحدود جدید برای نیروی کار ضروری و دانشجویان فارغ التحصیل خارجی تا تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ در اختیار می باشد. داوطلبین تبدیل اقامت موقت به دائمی TR to PR می توانند اعضای خانواده خود را به مجوز کاری نامحدود موقتی اضافه نمایند.

این مجوز جدید در تاریخ ۲۶ جولای سال جاری بازگشایی شد و مخصوص داوطلبین تبدیل اقامت موقت به دائم در کانادا می باشد. مجوز به آنها اجازه می دهد تا در زمانی که منتظر دریافت نتایج درخواست خود برای اقامت دائمی کانادا هستند و در صورتی که پیش از منقضی شدن وضعیت فعلیشان پاسخ نگرفته اند، بتوانند همچنان به کار مشغول باشند.

در عین حال، داوطلبین اصلی پرونده می توانند اعضای خانواده خود را هم به مجوز کاری اضافه کنند. این افراد خانواده باید در کانادا حاضر باشند و واجد شرایط مقررات مرتبط با مجوز کاری هم باشند.

افزودن افراد خانواده برای درخواست مجوز کاری نامحدود

شرایط برای اعضای خانواده

نخست، داوطلب اصلی پرونده باید نام فرد را به عنوان خانواده درجه یک در درخواست اقامت دائمی ثبت کرده باشد. به گفته دولت کانادا،‌خانواده درجه یک شامل همسر، شریک زندگی عرفی و فرزندان وابسته می باشند.

بچه ها در سنین ۱۸ و بیشتر می توانند شامل مجوز کاری باشند. بچه های با سن کمتر، اگر هر دو والدین آنها در کانادا باشند و با ویزای گردشگری به این کشور نیامده باشند، امکان دریافت مجوز تحصیلی را داشته و یا می توانند بدون آن هم تحصیل نمایند.

همچنین، اعضای خانواده باید مدارک خود را در زمان ارائه درخواست داوطلب اصلی ثبت نمایند. بسته به وضعیت شخص، نیاز به مدارک ازدواج، تولد یا مدارک مربوط به ازدواج غیررسمی می باشد. همچنین نیاز به یک کپی از فرم مهاجرتی عمومی IMM 0008 می باشد که در آن داوطلب اصلی شخص را به عنوان عضو خانواده خود فهرست می نماید.

اگر افسر مهاجرت در مورد اصالت رابطه شکی داشته باشد، ممکن است درخواست اطلاعات بیشتری کند. آنها قصد دارند مطمئن شوند که ارتباط دو نفر دارای اصالت است و بخاطر مهاجرت شکل نگرفته است.

دریافت آخرین اخبار مهاجرت کانادا از صفحه اینستاگرام موسسه مهاجرتی شوتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com