به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

به روز رسانی استراتژی ضد نژادپرستی اداره مهاجرت کانادا

به روز رسانی استراتژی ضد نژادپرستی اداره مهاجرت کانادا

استراتژی جدید ۲٫۰ نام گرفت و هدف آن ارتقا نقش اداره مهاجرت در مبارزه با نژاد پرستی است

اداره مهاجرت کانادا( IRCC) در تلاش برای مبارزه با نژادپرستی که ادعا می‌کند واقعیتی ریشه‌دار در زندگی روزمره و محل کار کانادایی‌ها است، استراتژی ضد نژادپرستی خود را به روز و اصلاح می‌کند.

کارولین خاویر، معاون موقت وزیر مهاجرت، در بیانیه‌ای در ماه جون گفت: «زندگی ما همیشه با نابرابری‌هایی همراه است، افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه آسیایی‌ها در طول همه‌گیری، صدای مردمان بومی، سیاه‌پوستان، مردم تحت نژاد پرستی قرار گرفته و محروم که پس از قتل جورج فلوید در ایالات متحده در ماه می۲۰۲۰ جنبش جهانی علیه نژادپرستی را شعله ور کرد را دیگر نمی‌توان ندیده گرفت. »

این رویدادها انگیزه جدیدی بود برای تلاش‌هایی که دولت فدرال برای تأمل، بازاندیشی و ایستادگی قاطع در برابر نژادپرستی انجام می‌داد.

با این وجود مدافعان اقلیت‌ها در کانادا معتقدند که بیانیه اداره مهاجرت چیز زیادی نمی‌گوید و گرچه زبان مورد استفاده اداره مهاجرت در این بیانیه مثبت است، اما اقدام فوری در آن مشخص نشده است.

جنی کوان نماینده مجلس از حزب دموکرات جدید ادعا کرد که بر اساس گزارش‌ها نمایندگان آفریقایی، آمریکای جنوبی و آسیایی که قصد شرکت در یک کنفرانس بزرگ ایدز در مونترال را داشتند، ویزا نگرفتند، با این استدلال که ممکن است بسیاری از آنها به خانه بازنگردند.

در رسانه‌های اجتماعی، منتقدان اداره مهاجرت خاطرنشان کرده‌اند که دانشجویان آفریقایی که برای کالج‌ها و دانشگاه‌های کانادا درخواست می‌دهند، با نرخ بسیار بالاتری نسبت به دانشجویان بین‌المللی سایر کشورها از ویزای تحصیل نمی‌گیرند.

 

استراتژی ضد نژادپرستی ۱٫۰

 

اداره مهاجرت کانادا از جولای دو سال پیش گروهی برای تبلیغ ضد نژادپرستی برای مدیران ارشد و کارمندان خود داشته است.این استراتژی به عنوان استراتژی ضد نژادپرستی ۱٫۰ نامگذاری شد.

هدف اعلام شده آن ریشه کن کردن نژادپرستی در سیاست‌ها، عملیات و شیوه‌های مدیریت کارکنان اداره مهاجرت بود.

اداره مهاجرت با استراتژی جدید ضد نژادپرستی ۲٫۰ (۲۰۲۴-۲۰۲۱)، نقش خود را در مبارزه با نژادپرستی ارتقا می دهد.

خاویر اظهار کرد: «با توجه به نسبت افراد بومی، سیاه‌پوست و سایر اقلیت‌ها که پیش‌بینی می‌شود تا پایان دهه به بیش از ۴۰ درصد از جمعیت در سن کار کانادا برسد، این استراتژی گام اولیه تحقق وعده کانادا به عنوان کشوری کاملا متنوع و فراگیر است. »

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com