به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

برگزاری انتخاب‌های استان‌های مانیتوبا و جزیره پرنس ادوارد

برگزاری انتخاب‌های استان‌های مانیتوبا و جزیره پرنس ادوارد

برگزاری انتخاب‌های استان‌های مانیتوبا و جزیره پرنس ادوارد

استان‌های مانیتوبا و جزیره پرنس ادوارد در تاریخ ۲۱ آپریل ۲۰۲۲ انتخاب‌های استانی برگزار و دعوت‌نامه‌هایی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا صادر کردند.

بیشتر استان‌ها و قلمروهای کانادا (به استثنای کبک و نوناووت) برنامه‌های مهاجرتی اختصاصی خود را دارند. از طریق این برنامه‌ها، متقاضیان علاقه‌مند ممکن است برای درخواست گواهی استانی دعوت شوند. اگرچه گواهی استانی به خودی خود به معنی اقامت دائم نیست، اما می‌تواند شانس دریافت اقامت دائم را به میزان قابل‌توجهی افزایش دهد.

برای مثال متقاضیان برنامه‌های استانی که در مجموعه اکسپرس انتری پروفایل دارند، اگر گواهی استانی دریافت کنند، ۶۰۰ امتیاز به امتیازشان افزوده می‌شود. به این ترتیب آن‌ها واجد شرایط دریافت دعوت‌نامه از سیستم اکسپرس انتری و از طریق انتخاب‌های این سیستم می‌گردند که برای متقاضیان برنامه‌های استانی برگزار می‌شوند.

وقتی برنامه‌های مهاجرتی استانی برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ راه‌اندازی شدند، پذیرای تنها چهارصد مهاجر بودند. اما به دلیل موفقیت‌آمیز بودن آن‌ها، اکنون پذیرای بیش از هشتاد هزار مهاجر در سال هستند. افزایش مهاجران پذیرش‌شده از طریق برنامه‌های مهاجرتی استانی در کانادا، به این دلیل است که دولت‌های فدرال و استانی آن را ابزاری مؤثر برای ارتقای توسعه اقتصادی کشور می‌دانند.

از سپتامبر ۲۰۲۱ انتخاب‌های اکسپرس انتری روی برنامه‌های مهاجرتی استانی متمرکز شده‌اند، زیرا اداره مهاجرت و شهروندی کانادا به دنبال پشتیبانی از اقتصاد استان‌ها است. انتخاب‌های اکسپرس انتری هر دو هفته یک‌بار برگزار می‌شوند؛ آخرین مورد آن‌ها در ۱۳ آپریل برگزار شد و دیگری در روز چهارشنبه، ۲۷ آپریل برگزار خواهد شد. اداره مهاجرت به تازگی اعلام کرده است که انتخاب‌های اکسپرس انتری برای برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجربه کانادایی و برنامه نیروی کار فنی فدرال از ابتدای جولای از سر گرفته می‌شوند.

طی هفته گذشته دو استان مانیتوبا و جزیره پرنس ادوارد کانادا از طریق برنامه‌های مهاجرتی خود، دعوت‌نامه‌هایی را برای متقاضیان دریافت گواهی استانی صادر کردند. جزئیات انتخاب‌های جدید در زیر آمده است.
برگزاری انتخاب استانی مانیتوبا

برنامه مهاجرتی استان مانیتوبا (MPNP) در تاریخ ۲۱ آپریل از ۳۰۳ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوت کرد تا برای گواهی استانی درخواست دهند. دعوت‌نامه‌ها از طریق سه برنامه مهاجرتی استانی صادر شدند:

⦁ نیروی کار متخصص در مانیتوبا: ۲۰۱ دعوت‌نامه با حداقل امتیاز EOI، ۷۰۷
⦁ نیروی کار متخصص در خارج از کانادا: ۶۱ دعوت‌نامه با حداقل امتیاز EOI، ۷۰۸
⦁ زیرگروه فارغ‌التحصیلان بین‌المللی: ۴۱ دعوت‌نامه بدون نیاز به امتیاز EOI

از مجموع افرادی که دعوت شده‌اند، ۴۶ نفر در سیستم اکسپرس انتری پروفایل داشتند.

کسانی که علاقه‌مند به دریافت گواهی استانی از مانیتوبا هستند، ابتدا باید یک پروفایل اعلام علاقه‌مندی (EOI) را در “برنامه مهاجرتی استان مانیتوبا” (MPNP) ثبت کنند. این کار امکان دریافت دعوت‌نامه از طریق زیرگروه‌های نیروی کار متخصص در مانیتوبا و نیروی کار متخصص در خارج از کانادا را برای آن‌ها فراهم می‌کند. سپس مانیتوبا پروفایل‌های متقاضیان را بر اساس فاکتورهای انسانی و ارتباط آن‌ها (متقاضیان) با این استان از ۱۰۰۰ امتیازدهی و رتبه‌بندی می‌کند. سپس اداره مهاجرت مانیتوبا برای متقاضیانِ واجد شرایطی که می‌توانند برای گواهی استانی تحت برنامه‌های نیروی کار متخصص در مانیتوبا و نیروی کار متخصص در خارج از کانادا درخواست دهند، دعوت‌نامه صادر می‌کند.
برگزاری انتخاب استانی جزیره پرنس ادوارد

برنامه مهاجرتی جزیره پرنس ادوارد (PEI PNP) در ۲۱ آپریل انتخابی را برگزار و برای ۱۴۱ متقاضی مهاجرت دعوت‌نامه صادر کرد تا برای گواهی استانی درخواست دهند.

متقاضیان اکسپرس انتری و برنامه Labor Impact بیشترین دعوت‌نامه را دریافت کردند که در مجموع ۱۳۰ مورد بود. ۱۱ دعوت‌نامه دیگر به متقاضیان برنامه Business Impact رسید که حداقل امتیاز استانی آن‌ها ۶۲ داشتند.

جزیره پرنس ادوارد معمولاً هر ماه یک انتخاب برگزار می‌کند. این استان برنامه انتخاب‌های خود را برای طول سال از پیش منتشر می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com