اکسپرس انتری

اکسپرس انتری کانادا چیست؟

برنامه اکسپرس انتری کانادا، یک سیستم آنلاین مهاجرت به کانادا است که در ژانویه 2015 توسط دولت کانادا برای بررسی و پردازش درخواست‌ افراد ماهر که می‌خواهند برای شغل بهتر به این کشور مهاجرت کنند و اقامت دائم کانادا را دریافت کنند استفاده می‌شود. این برنامه‌ی جامع، با بررسی عوامل مختلف نقش مهم و حیاتی در مدیریت مهاجران به کانادا را ایفا می‌کند.

دولت کانادا، رویکرد منحصر به فردی برای انتخاب متخصصان ماهر و پیشنهاد ورود آن‌ها به کشور به عنوان مقیم دائم، اتخاذ کرده است. این سیستم، درخواست‌های متقاضیان واجد شرایط برای مهاجرت به کانادا را بر اساس امتیاز ورودی آن‌ها که برای عوامل مختلفی مانند تخصص، مهارت زبان، سابقه کاری و موارد دیگر تخصیص داده شده است، پردازش می‌کند.

ابزار جامع رتبه بندی (CRS): مهاجران ماهر (ورود سریع – Express Entry)

این ابزار به شما کمک می کند تا بر اساس پاسخهایی که ارائه می دهید، امتیاز سیستم جامع رتبه بندی (CRS) خود را محاسبه کنید. CRS یک سیستم مبتنی بر امتیاز است که ما از آن برای ارزیابی و امتیادهی به پروفایل شما و رتبه بندی آن در پرونده ورود سریع استفاده می کنیم. برای ارزیابی شما موارد زیر استفاده می شود:

  • مهارت ها
  • تحصیلات
  • توانایی زبانی
  • تجربه کاری
  • عوامل دیگر

اگر از این ابزار استفاده کنید:

1- شما حداقل یک برنامه ورود سریع واجد شرایط هستید (بیشتر)

2- شما یک پروفایل ورود سریع پر نکرده اید اما میخواهید ببینید که اگر رتبه بندی جتمع رتبه بندی (CRS) شما چه نتیجه ای خواهد داشت.

3- و یا شما برای اقامت دائم دعوت شده می شوید؟

4- می خواهید ببینید که آیا تغییر در پروفایل شما می تواند بر نمره CRS شما تاثیر بگذارد؟

*شما باید اطمینان حاصل کنید که نمره crs بالاتر از حداقل امتیاز است. (بیشتر)

پیشنهاد مطالعه: اطلاعات تکمیلی در مورد روش و هزینه های اکسپرس انتری 

محاسبه اکسپرس انتری  

همچنین برای مشاوره بیشتر و راهنمایی شما در محاسبه امتیاز اکسپرس انتری می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید.