به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

اکسپرس انتری: دعوت ۵۱۲ داوطلب استانی

اکسپرس انتری: دعوت ۵۱۲ داوطلب استانی

اکسپرس انتری: دعوت ۵۱۲ داوطلب استانی / قرعه کشی اکسپری انتری ۴ آگوست داوطلبینی که قبلا نامزدی استانی دریافت کرده بودند را مدنظر قرار داد.

اداره مهاجرت کانادا از ۵۱۲ داوطلب با حداقل امتیاز ۷۶۰ دعوت نمود. امتیاز نسبتا بالا به دلیل دریافت اتوماتیک ۶۰۰ امتیاز داوطلبین نامزدی استانی PNP بود.

قرعه کشی قبلی اکسپرس انتری کانادا در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۲۱

همچنین اداره مهاجرت کانادا برای قانون تای بریک، حد زمانی در نظر گرفت. داوطلبینی که دارای حداقل امتیاز بودند تنها در شرایطی دعوت شده اند که پروفایل اکسپرس انتری خود را پیش از تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ ثبت کرده باشند.

در شرایطی که واجد شرایط یک برنامه اکسپرس انتری مدیریت شده باشید، امتیاز خود را برپایه سیستم جامع رتبه بندی CRS دریافت می نمایید. این امتیاز برپایه تجربه کاری، تحصیلات،‌ سن، مهارت های زبان رسمی کانادا و دیگر عوامل در نظر گرفته می شود.

امتیاز CRS از ۱۲۰۰ محاسبه می شود. اکثریت افراد کمتر از ۵۰۰ امتیاز دریافت می کنند که این جدای از داوطلبین نامزدی استانی است که به شکل اتوماتیک ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیاز اصلی خود به دست می آورند.

اداره مهاجرت کانادا از داوطلبینی که دارای بالاترین امتیاز هستند دعوت می کند تا درخواست خود برای اقامت دائم را ارائه نمایند. داوطلبین دعوت شده به طور رسمی برای مهاجرت به کانادا درخواست می دهند.

اکسپرس انتری: دعوت ۵۱۲ داوطلب استانی

یک نمونه فرضی از فردی که در قرعه کشی اخیر می تواند دعوت شود:

امید ۳۹ ساله است و دارای مدرک کارشناسی بوده و تجربه کار به عنوان مدیر خدمات غذایی به مدت شش سال را داشته است. او تسلط حرفه ای بر زبان انگلیسی دارد و هرگز در کانادا تحصیل یا کار نکرده است. او با امتیاز سیستم جامع رتبه بندی ۳۸۶ وارد مخزن اکسپرس انتری شد. او به تازگی نامزدی استانی خود را از طریق دسته اکسپرس انتری آلبرتا دریافت کرد. امتیاز جدید CRS او ۹۸۶ شده است که برای دریافت دعوتنامه ITA در قرعه کشی اکسپرس انتری اخیر کفایت می کند.

دریافت آخرین اخبار مهاجرت کانادا از صفحه اینستاگرام موسسه مهاجرتی شوتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com