به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

گروه‌های تجاری کبک، خواهان جذب بیشتر مهاجر به این استان هستند

گروه‌های تجاری کبک، خواهان جذب بیشتر مهاجر به این استان هستند

سال گذشته، ۵۰ هزار و ۲۸۰ مقیم دائم در استان کبک مستقر شدند. برای حل کمبود نیروی کار، گروه‌ های تجاری و صنعتی در کبک تمایل دارند مهاجرت به کبک را تقریباً دو برابر کنند، اما حزب مخالف جدایی‌ طلب PQ در این استان فرانسوی زبان مخالف این ایده است.

 

رهبران کسب‌ و کار می‌ خواهند برای کمک به حل مشکل کمبود نیروی کار استان، میزان پذیرش مهاجر افزایش یابد. همینطور، گروه‌ های صنعتی خواهان این هستند که کبک هر سال از ۸۰ هزار مهاجر استقبال کند.

 

چهار سازمان تجاری خواهان دوبرابر شدن مهاجران هستند

بنا به گزارش‌ ها، «ورونیک پرولکس» رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان کبک (MEQ)، از دولت استان درخواست کرده است که سالانه ۹۰ هزار مهاجر بپذیرد.

 

پرولکس در بیانیه‌ای اظهار کرد: «ما می‌ دانیم که کمبود نیروی کار را نمی‌ توان در یک چشم به هم زدن رفع کرد و به مجموعه‌ ای از استراتژی‌ ها نیاز است که در کنار هم کار کنند تا تأثیر کمبود نیروی کار کاهش یابد».

 

هفته گذشته، انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان کبک و سه انجمن تجاری دیگر، یعنی انجمن کارفرمایان کبک (CPQ)، انجمن اتاق‌ های بازرگانی (FCCQ) و انجمن کسب و کارهای مستقل(FCEI)، احزاب سیاسی استانی را تحت فشار گذاشتند تا مجموعه‌ ای از اقدامات را برای رفع کمبود نیروی کار انجام دهند و مهاجرت از جمله آنها بود.

 

پرولکس گفت: «با انتخابات استانی کبک (برای ۳ اکتبر یا قبل از آن برنامه‌ریزی شده)، برای ما مهم است که احزاب سیاسی را در مورد نیاز به ایجاد استراتژی‌ های محکم در جهت رشد سیستم نیروی کار و حفظ مزیت رقابتی کبک آگاه کنیم».

 

در ماه فوریه، دولت فدرال طرح سطوح ۲۰۲۴ – ۲۰۲۲ خود را منتشر کرد که طبق آن می‌ خواهد از ۴۳۱ هزار و ۶۴۵ متقاضی اقامت دائم در سال جاری، ۴۴۷ هزار و ۰۵۵ متقاضی در سال آینده و ۴۵۱ هزار نفر در سال ۲۰۲۴ استقبال کند.

 

طبق گفته شان فریزر (وزیر مهاجرت)، سطوح بالای مهاجرت این امکان را برای کانادا فراهم می‌ کند تا کمبود نیروی کار خود را برطرف و اقتصاد ملی را تقویت کند. وی اظهار کرد که دولت فدرال بر بهبود اقتصادی متمرکز است و مهاجرت کلید رسیدن به آن است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com