به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

کاهش دوره درخواست اکسپرس انتری

کاهش دوره درخواست اکسپرس انتری

کاهش دوره درخواست اکسپرس انتری کانادا به ۶۰ روز

ضوابط مربوط به کووید ۱۹ که به متقاضیان اکسپرس انتری اجازه می داد تا در مدت ۹۰ روز درخواست خود را ارائه نمایند به ۶۰ روز کاهش پیدا کرد. در این حالت، داوطلبین اکسپرس انتری کانادا مثل گذشته پس از دریافت دعوتنامه برای ثبت درخواست خود ۶۰ روز زمان دارند.

از تاریخ ۲۹ ژوئن، اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا IRCC دوره ۹۰ روزه را به ۶۰ روز کاهش داد. به گفته این اداره، کاهش زمان به ۶۰ روز به سازمان اجازه می دهد تا حجم بیشتری از درخواست ها را بررسی نماید.

همچنان ضوابط خاصی برای درخواست کنندگانی که تحت تاثیر محدودیت های بهداشتی عمومی مربوط به کرونا قرار گرفته اند وجود خواهد داشت. لیست کامل آن در سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا ارائه شده است. به طور کلی، این موارد مربوط به افرادی است که هنوز برای مهاجرت کانادا اقدام نکرده اند، داوطلبینی که هنوز در مراحل بررسی مدارکشان هستند، دارندگان تاییدیه اقامت دائمی COPR و سایر موارد می شود.

داوطلبین اکسپرس انتری که پیش از تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۲۱ برای ارائه درخواست دعوت شده بودند همچنان ۹۰ روز زمان دارند تا درخواست هایشان را برای اقامت دائمی ثبت نمایند. در نتیجه، کسانی که در قرعه کشی اکسپرس انتری قبلی دعوت شده بودند شامل کاهش دوره درخواست اکسپرس انتری نیستند. قوانین جدید به داوطلبینی که در هفته های آتی دعوت می شوند مربوط می شود.

همین الان می توانید با پر کردن فرم ارزیابی، مشاوره رایگان خود را در مورد این برنامه یا دیگر برنامه های مهاجرتی کانادا دریافت نمایید.

دریافت آخرین اخبار مهاجرت کانادا از صفحه اینستاگرام موسسه مهاجرتی شوتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com