به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

پیشنهاد شغلی: سریعترین راه رسیدن به کبک

پیشنهاد شغلی: سریعترین راه رسیدن به کبک

راه اصلی مهاجرت به کبک از طریق برنامه نیروی متخصص است

اخیراً اداره مهاجرت کبک انتخابی انجام داد که قبلا هرگز انجام نداده بود و انتخابی عمومی از طریق برنامه نیروی متخصص انجام داد.

در انتخاب ۸ سپتامبر نیازی به پیشنهاد شغلی از داخل یا خارج از مونترال وجود نداشت و هیچ شغلی مورد هدف قرار نگرفت. به سادگی، اگر متقاضی امتیاز ۶۲۰ یا بالاتر را در استخر ابراز علاقه‌مندی آریما داشت یکی از ۱۲۰۲ دعوتنامه صادر شده را دریافت می کرد.

 

از زمانی که وزارت مهاجرت فرانسه (MIFI) شروع به صدور دعوتنامه در جولای ۲۰۱۹ کرد، این اتفاق نیفتاده بود.

 

با توجه به اینکه استان دچار کمبود نیروی کار است و این موضوع به دلیل همه گیری کووید-۱۹ بیشتر هم شده است، این عدم دعوت به خودی خود قابل توجه است.

 

اما همچنین پیام روشنی را به متقاضیان مهاجرتی کبک می‌فرستد: اگر مهارت و تجربه در فهرست محدودی از مشاغل (برای مثال فناوری و مراقبت‌های بهداشتی) ندارید، احتمالاً برای واجد شرایط شدن به یک پیشنهاد شغلی نیاز خواهید داشت.

 

 

از ۴ جولای ۲۰۱۹، ۳۵ انتخاب توسط کبک انجام شده و در ۳۴ مورد از آن‌ها متقاضیانی دعوتنامه دریافت کردند که یک پیشنهاد شغلی داشتند یا الزامات شغلی را برآورد کرده بودند.

 

 

این بدان معناست که یک متخصص با ارزش که در لیست مشاغل هدف قرار نداشته باشد، فقط در سیستم آریما منتظر دعوتنامه خواهد نشست. مگر اینکه بتواند یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط را از یک کارفرما در کبک دریافت کند.

 

 

طبق آخرین آمار مشاغل در جولای ۲۰۲۲، ۲۴۶ هزار و۳۰۰ موقعیت شغلی اشغال نشده در کبک وجود دارد و این استان دومین استان پس از انتاریو است که ۳۶ هزار و ۵۰۰ موقعیت شغلی اشغال نشده دارد. تفاوت این است که هزاران مهاجر اکسپرس انتری وارد انتاریو می‌شوند در حالی که کبک سیستم اقتصادی خود را برای تازه‌واردان اجرا می‌کند.

 

راه اصلی مهاجرت به کبک از طریق برنامه نیروی متخصص (Regular Skilled Worker) است.

 

در ماه مه، کبک اعلام کرد که در سال جاری از ۷۱۲ هزار و ۷۵ مهاجر اقامت دائم جدید استقبال می‌کند. این تعداد بیش از ۴۱٫۷ درصد نسبت به ۵۰ هزار و ۲۸۵ نفر سال گذشته بیشتر شده است و این افزایش برای جبران دوره همه‌گیری است که در آن دوره مهاجران نتوانستند به این استان بیایند.

 

اما دولت ائتلاف آینده کبک (CAQ) می‌گوید که این تعداد در سال آینده به محدوده ۵۰ هزار نفر برمی‌گردد. این در حالی است که برای جبران کمبود نیروی کار کسب و کارهای سراسر استان درخواست افزایش مهاجرت را دارند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com