به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

نام و برنامه‌های مهاجرتی جدید آلبرتا

نام و برنامه‌های مهاجرتی جدید آلبرتا

برنامه مهاجرتی آلبرتا یک نام و دو برنامه جدید برای مهاجرت روستایی و کارآفرین اعلام کرد.
در ۱۶ فوریه جیسون کنی، نخست‌وزیر آلبرتا، اعلام کرد که اداره مهاجرت این استان نام خود را تغییر داده و دو برنامه جدید مهاجرتی را اضافه خواهد کرد. دو روز بعد، آلبرتا نتیجه انتخاب برنامه مهاجرتی خود را اعلام کرد که اوایل این ماه، فوریه، انجام شده بود.

 

اول فوریه ۲۰۲۲، آلبرتا برای ۴۰۰ متقاضی اکسپرس انتری دعوت‌نامه صادر کرد تا از طریق زیرگروه اکسپرس انتری آلبرتا برای گواهی استانی درخواست دهند. متقاضیان اکسپرس انتری به حداقل ۳۴۰ امتیاز در سیستم جامع رتبه‌بندی (CRS) نیاز داشتند تا بتوانند برای گواهی استانی درخواست دهند. در صورت دریافت این گواهی، ۶۰۰ امتیاز به امتیاز آن‌ها در سیستم جامع رتبه‌بندی اضافه می‌شود و واجد شرایط دریافت دعوت‌نامه از سیستم اکسپرس انتری می‌گردند.

 

برنامه مهاجرتی آلبرتا از این پس برنامه مهاجرت برتر آلبرتا (AAIP) نامیده می‌شود و دو زیرگروه جدید، زیرگروه نوسازی روستایی و زیرگروه کارآفرین روستایی نام دارند.
آلبرتا همچنین نام سه زیرگروه کارآفرین موجود را تغییر می‌دهد:

 

 

  • زیرگروه مهاجرت کارآفرینان فارغ‌التحصیل بین‌المللی اکنون به زیرگروه کارآفرینان فارغ‌التحصیل
  • زیرگروه ویزای استارت آپ فارغ‌التحصیلان خارجی اکنون به زیرگروه کارآفرینان فارغ‌التحصیل خارجی
  • زیرگروه کشاورزان خوداشتغال اکنون به زیرگروه مزرعه
    تغییر نام داده‌اند. معیارهای واجد شرایط بودن برای این زیرگروه‌ها تغییر نخواهد کرد.

 

لزوم تمدید درخواست‌های پیشین

 

دولت آلبرتا می‌گوید متقاضیانی که درخواست خود را با استفاده از پورتال آنلاین آلبرتا ارسال کرده‌اند، اکنون باید درخواست خود را در پورتال تمدید کنند. اگر درخواست خود را از طریق پورتال آنلاین ارسال کرده‌اید و مایل به تمدید درخواست خود هستید، اکنون باید درخواست تمدید را هم از طریق پورتال ارسال کنید. اگر درخواست کتبی ارسال کرده‌اید، درخواست تمدید را هم به شکل کتبی ارسال کنید. فرآیندهای پس از تصمیم‌گیری در مورد درخواست متقاضی بدون تغییر مانده‌اند.
نام برنامه و زیرگروه‌های جدید در هفته‌های آینده در وب‌سایت آلبرتا به روزرسانی می‌شود.

 

تغییر نام، چرا؟

 

نخست‌وزیر کنی، وزیر مهاجرت سابق فدرال، این موضوع را در افتتاحیه نشست نخست‌وزیر در مورد عدالت برای تازه‌واردان اعلام کرد. ذینفعان مهاجرت از سراسر آلبرتا برای بحث در مورد اقدامات لازم برای پشتیبانی از موفقیت تازه‌واردان و ایجاد رشد اقتصادی در این استان، با یکدیگر دیدار کردند.

 

در یک بیانیۀ دولتی آمده است که نام جدید برای کمک به ارتقای شهرت و مزایای آلبرتا به عنوان مکانی جذاب برای کار و تشکیل خانواده انتخاب شده است.

 

شرایط زیرگروه‌های جدید

 

زیرگروه‌های جدید نوسازی روستایی و کارآفرین روستایی برای تشویق متخصصان و کارآفرینان ماهر و بااستعداد از سراسر جهان برای اسکان در جوامع روستایی آلبرتا در نظر گرفته شده است. جوامع روستایی مورد نظر باید خارج از مناطق شهری کلگری و ادمونتون باشند و طبق سرشماری سال ۲۰۱۶ کمتر از صد هزار نفر جمعیت داشته باشند.

 

زیرگروه نوسازی روستایی برای افرادی است که پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در آلبرتا، برای کار در یکی از روستاهای تعیین‌شده در این استان دارند. آلبرتا هم اکنون درخواست‌های جوامع روستایی را برای شرکت در زیرگروه نوسازی روستایی می‌پذیرد. تعداد محدودی از روستاها برای شرکت در این برنامه انتخاب خواهند شد.

 

زیرگروه کارآفرین روستایی برای کارآفرینانی است که می‌خواهند تجارتی را در یک جامعه روستایی در آلبرتا راه‌اندازی یا خریداری کنند. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند پروفایل اظهار علاقه خود را ارسال کنند و از جامعه‌ای که می‌خواهند تجارت خود را در آن راه‌اندازی کنند، بازدید به عمل بیاورند.

 

در سال ۲۰۲۱، آلبرتا ۶۲۵۰ تازه‌وارد را برای درخواست اقامت دائم، به اداره مهاجرت فدرال معرفی کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com