به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

مزایای سوپر ویزای کانادا

مزایای سوپر ویزای کانادا

پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های کسانی که شهروند یا مقیم دائم کانادا هستند، می‌توانند در یک دوره ۱۰ ساله چندین بار وارد این کشور شده و هر بار تا دو سال در آنجا بمانند.

 

سوپر ویزای کانادا یک ویزای موقت است که می‌تواند گزینه مناسبی برای کانادایی‌هایی باشد که می‌خواهند پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خارجی خود را به کانادا بیاورند. برخلاف “برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها” (PGP) که یک مسیر برای اقامت دائم است، سوپر ویزا یک ویزای توریستی با امکان چندبار ورود است که تا ۱۰ سال اعتبار دارد. دارندگانِ آن می‌توانند هر بار تا دو سال و بدون نیاز به تمدید ویزای خود در کانادا بمانند.

 

تعداد بالای افراد علاقه‌مند به برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها نشان می‌دهد که تقاضای زیادی برای آوردن پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها به کانادا وجود دارد. برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، اداره مهاجرت و شهروندی کانادا حدود دویست هزار فرم “علاقه به اسپانسرشیپی” برای برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها دریافت کرد.

 

اینها درخواست‌های این برنامه نیستند، بلکه نشان دهنده تعداد خانواده‌هایی هستند که می‌خواهند فرصت درخواست برای برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها را داشته باشند. در حال حاضر، حدود ۳۵ هزار درخواست برای برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها در فهرست اداره مهاجرت وجود دارد که کسری از همه کسانی است که می‌خواهند درخواست دهند.

 

برگزاری قرعه‌کشی برای برنامه PGP

در سال‌های اخیر، اداره مهاجرت برای متقاضیان برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها قرعه‌کشی برگزار کرده تا مشخص کند چه کسانی می‌توانند برای این برنامه درخواست دهند. منتقدان می‌گویند که سیستم قرعه‌کشی یا لاتاری ناعادلانه است، زیرا ممکن است کسانی که به تازگی وارد فهرست متقاضیان شده اند به جای کسانی که سال ها منتظر بوده اند، انتخاب شوند.

 

با این حال وزیر مهاجرت، شان فریزر، در دفاع از سیستم لاتاری گفته است که این سیستم برای همه افراد برابر است حتی اگر به نفع همه نباشد. سایر روش‌ها، از جمله روش نوبتی (بررسی به ترتیبِ دریافت درخواست)، به نفع متقاضیان با اینترنت سریع‌تر یا آن‌هایی بود که به مراکز اداره مهاجرت نزدیک‌تر بودند. در سال ۲۰۱۹، جاهای خالیِ موجود برای متقاضیان برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها در کمتر از ۱۱ دقیقه پس از باز شدن پورتالِ درخواست آنلاین، پر شد.

 

برای دریافت سوپر ویزا قرعه‌کشی وجود ندارد، بنابراین خانواده‌ها امید و اطمینان بیشتری به دریافت آن دارند. سوپر ویزا، در مقایسه با ویزای توریستی، به پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها اجازه می‌دهد تا زمان بیشتری را در کانادا بمانند.

 

ویزای توریستی ممکن است یک بار ورود باشد که در این صورت به شما اجازه می‌دهد پس از ورود فقط تا شش ماه در کانادا اقامت داشته باشید. در صورت تمایل به حضور طولانی‌تر، باید دوباره درخواست بدهید.

 

ویزاهای توریستی چندبار ورود هم وجود دارند که تا ۱۰ سال معتبر هستند و به شما اجازه می‌دهند در هر ورود تا شش ماه در کانادا بمانید. در این نوع ویزاهای توریستی، نیازی به درخواست مجدد تا پایان دوره اعتبار نیست.

 

سوپر ویزا، ویزای چندبار ورود است که ۱۰ سال اعتبار دارد و به شما اجازه می‌دهد در هر ورود تا دو سال در کانادا، بدون نیاز به تمدید، حضور داشته باشید.

 

مزیت عمده سوپر ویزا نسبت به برنامه PGP

دریافت سوپر ویزا در مقایسه با دریافت اقامت دائم از طریق برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، به زمان کمتری نیاز دارد. پردازش درخواست سوپر ویزا تنها چند ماه طول می‌کشد در حالی که پردازش درخواست برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها ممکن است سال ها به طول بیانجامد.

 

اداره مهاجرت در حال حاضر درخواست‌های عقب‌افتاده زیادی دارد و رسیدگی به درخواست‌های متقاضیان برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، ممکن است تا ۳۲ ماه طول بکشد. درخواست‌های سوپر ویزا، بسته به اینکه متقاضی از چه کشوری درخواست می‌دهد، با نرخ‌های متفاوتی بررسی می‌شوند. اما طبق گزارش‌ها، بررسی درخواست‌ها از بسیاری از کشورها حدود ۱۰۰ روز طول می‌کشد.

 

ناگفته نماند که اگر هنگام ارائه درخواست برای برنامه پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها هم‌زمان برای سوپر ویزا هم درخواست دهید، می‌توانید تا زمانی که به درخواست شما رسیدگی می‌شود در کانادا بمانید. یک وکیل می‌تواند برای هر دو درخواست به شما کمک کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com