به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان

طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان

نوااسکوشیا ۱۵۰ متقاضی فرانسوی زبان را از طریق سیستم اکسپرس انتری فدرال جذب می‌کند

 

استان نوا اسکوشیا از استان‌های آتلانتیک کانادا با یک طرح اجرایی جدید برای افزایش جمعیت فرانسوی زبان، نقش خود را در جذب مهاجران فرانسوی زبان تقویت می‌کند.

 

جیل بالسر (Jill Balser)، وزیر مهاجرت استان، گفت: «جامعه آکادی و فرانسوی زبان بخش مهمی از هویت و میراث استان ما برای بیش از ۴۰۰ سال بوده است.»

 

وی افزود: «طرح اجرایی جدید ما نشان دهنده تعهد نوا اسکوشیا به افزایش تعداد تازه واردان فرانسوی زبان در سراسر استان و حصول اطمینان از فرصت‌ها و حمایت‌های آنها برای پیشرفت است.»

 

طرح جدید این استان با نام «Growing Nova Scotia’s Francophone Population – An Action Plan for Success 2022-2025» روز دوشنبه در آغاز هفته ملی مهاجرت فرانسه زبانان منتشر شد.

اهداف طرح به شرح زیر است:

افزایش مشارکت جامعه و شرکا برای مهاجرت فرانسوی زبان؛
تقویت تبلیغ و جذب مهاجران فرانسوی زبان؛
اجرای برنامه‌های افزایش جمعیت؛
تقویت حفظ و شمول از طریق خدمات اسکان؛
اجرای برنامه‌های تحقیق و ارزیابی.

کولتون لوبلان، وزیر امور آکادی و فرانکفونی (Acadian Affairs and Francophonie) گفت: «افزایش جمعیت فرانسوی زبان در نوا اسکوشیا فرصت‌های فرهنگی و اقتصادی قابل توجهی را در سراسر استان ما ارائه می‌کند.»

این طرح اجرایی، جوامع آکادی و فرانسوی زبان را تقویت و از رشد بیشتر زبان فرانسه در استان حمایت می‌کند.

روز دوشنبه، نوا اسکوشیا اعلام کرد که از ۱۵۰ متقاضی فرانسوی زبان که از طریق سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل ایجاد کرده‌اند تا از طریق اولویت‌های بازار کار برنامه انتخاب استانی نوااسکوشیا (NSPNP) وارد استان شوند، برای مهاجرت به استان دعوت می‌کند.

آلیستر سورت، رئیس و معاون دانشگاه «سنت آن»، اظهار کرد: «جذب مهاجران و مهاجران فرانسوی زبان به نوا اسکوشیا برای سرزندگی مناطق و جامعه آکادی و فرانسوی زبان ما بسیار مهم است.»

 

گروه‌های فرهنگی آکادیان از تلاش‌های نوا اسکوشیا برای تقویت مهاجرت فرانسوی زبان تمجید می‌کنند.

 

علاوه بر دانشگاه فرانسوی زبان «سنت آن»، فدراسیون آکادیان نوااسکوشیا، شورای توسعه اقتصادی نوا اسکوشیا، هیئت مدرسه آکادیان استان و آژانس فرصت‌های فرانسه آتلانتیک کانادا (Atlantic Canada Opportunities Agency) نیز با استان همکاری می‌کند.مارسل کوترو، رئیس هیئت مدرسه آکادیان، بیان کرد: «به عنوان یک سازمان فرانسوی زبان مشتاق همکاری با استان بر روی این طرح جدید است.»

 

به گفته وی، این طرح اجرایی موجب می‌شود تا از تازه واردان فرانسوی بیشتری در این استان زیبا استقبال شود و به نوبه خود، جمعیت دانش آموزی و کارکنان واجد شرایط را گسترش و جامعه آکادی و فرانسوی نوا اسکوشیا را توسعه می‌دهد.

 

داده‌های اداره مهاجرت کانادا نشان داد که مهاجرت به نوا اسکوشیا در مسیری قرار دارد که امسال با افزایش ۵۳٫۵ درصدی، افزایش ۴ هزار و ۹۰۲ مقیم دائم جدید نسبت به سال گذشته و رسیدن به سطح رکورد ۱۴ هزار و ۶۲ بر اساس روند هشت ماهه اول سال ۲۰۲۲ به پایان برسد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com