دستورالعمل جدید انتاریو برای داوطلبین استانی

Ontario new instructions for PNP

دستورالعمل جدید انتاریو برای داوطلبین استانی / استان انتاریوی کانادا دستورالعمل های جدید خود را برای ثبت نام داوطلبین نامزدی استانی PNP به طور کامل منتشر کرد.

این دستورالعمل ها برای درخواست کنندگان اکسپرس انتری و کسانی که پروفایل خود را در سیستم ابراز تمایل این استان ثبت کرده اند می باشد.

همچنین، انتاریو برخی از راهنماهای ویژه را هم برای مهاجرین آتی و بستگان آنها که برای برنامه مهاجرت استانی خود درخواست می دهند ارائه داده است.

داوطلبین مهاجرت استان انتاریوی کانادا لازم است تا درخواست های کامل خود را به برنامه نامزدی استانی انتاریو OINP ارسال نمایند. کمبود برخی از موارد در ارائه درخواست می تواند منجر به بازگرداندن آن شود. استان انتاریو اظهار می دارد که مدت زمان بررسی پرونده ها را کاهش داده تا فقط داوطلبینی که دارای مدارک کامل هستند را در برنامه نامزدی استانی PNP پذیرش نماید.

دستورالعمل های جدید برای ثبت کامل درخواست های مربوط به داوطلبین اکسپرس انتری و ابراز تمایل انتاریو می باشند.

معرفی ۹ شغل پرتقاضای استان انتاریوی کانادا پس از شیوع کرونا

دسته های اکسپرس انتری انتاریو

اگر در دسته اکسپرس انتری درخواست خود را ارائه نمایید و تحصیلات شما در خارج از کانادا بوده باشد، نیاز به ارزیابی اعتبار تحصیلات خود ECA دارید تا امتیاز تحصیلی خود را دریافت نمایید.

استان انتاریو به طور ویژه از خدمات تحصیلی جهانی WES در سایت استانی خود نام برده است. البته این تنها سازمانی نیست که برای ارزیابی های اعتبار مدارک تعیین شده است. دولت فدرال کانادا هم لیستی از خدمات تایید شده در وب سایت خودش ارائه کرده است.

استان انتاریو می گوید شما در برنامه نامزدی این استان، نیاز به تاییدیه WES برای ارسال کپی ارزیابی اعتبار مدارک خود ECA دارید.

برای این کار، لازم است یک گزارش اضافی از گزارش ECA آنلاین خود داشته باشید. سپس برنامه نامزدی استانی انتاریو را به عنوان دریافت کننده آن انتخاب نمایید.

تنها تاییدیه WES برای به اشتراک گذاشتن نتایج ارزیابی شما با اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا IRCC برای پیوستن به نامزدی این استان کافی نیست.

اگر تاییدیه WES را برای برنامه نامزدی استان انتاریو نداشته باشید، باعث می شود که درخواست شما به علت نقص مدارک برگشت داده شود و مبلغ پرداختی هم بازمی گردد.

دستور العمل جدید انتاریو برای داوطلبین استانی

دسته های ابراز تمایل: فرم های تصدیق

برای کسانی که در دسته پیشنهاد کاری (جاب آفر) کارفرما درخواست می دهند، آنها باید یک کپی PDF از فرم تصدیق را هم ثبت نمایند. این فرم باید پرینت گرفته شده باشد، به وسیله قلم جوهردار توسط متقاضی امضا شده باشد و در تب Other سایت زیر مدارک تکمیلی آپلود شده باشد.

اگر فرم تصدیق PDF به وسیله درخواست کننده امضا نشده باشد، انتاریو آن را ناقص ارزیابی کرده و مبلغ پرداختی را هم برمی گرداند. در این حالت شما فرصت پیوستن به این برنامه را از دست می دهید مگر اینکه یک EOI جدید ثبت کرده و دعوتنامه جدیدی برای پیوستن به نامزدی استانی دریافت نمایید.

دریافت آخرین اخبار مهاجرت کانادا از صفحه اینستاگرام موسسه مهاجرتی شوتر