درباره ما

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

شماره تلفنهای تماس از طریق واتس اپ :

‎+16046004204 زبان فارسی

‎+ 16048310707 زبان انگلیسی

چشم انداز شرکت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ICCRC چیست؟

logo | canada visa

پیش از سال ۲۰۱۱ وظیفه نظارت بر مشاورین و وکلای مهاجرت به عهده سازمان دیگری به نام CSIC بود. اما از آن زمان این نقش به شورای نظارت بر مشاورین مهاجرت و شهروندی محول شده است که علامت اختصاری آن ICCRC است. طبق قانون جدید کانادا تنها کسانی حق وکالت و مشاوره مهاجرین را دارند که از این سازمان مجوز داشته باشند.
همه وکلا لزوما وکیل مهاجرت رسمی نیست. وکلایی که عضو ICCRC هستند (به اختصار به آن‌ها RCIC گفته می‌شود) ۵۰۰ ساعت آموزش رسمی در حوزه حقوق مهاجرت می‌بینند و بایستی به زبان انگلیسی یا فرانسوی مسلط باشند. این ساعات آموزشی مختص قوانین نظری و عملی حقوق مهاجرت است و به دیگر شاخه‌های حقوق مربوط نیست. وکلایی که عضو ICCRC نیستند نمی‌توانند مشاوره قانونی به مهاجرین بدهند یا در صورت ریجکت شدن، درخواست تجدید نظر کنند. آن‌ها هم‌چنین بدون داشتن مجوز رسمی ایالت کبک حق کار در حوزه مهاجرت، اجازه تحصیل و اجازه کار در ایالت کبک ندارند

اینجا کلیک کنید