به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

تاخیر سفر توریست های واکسینه نشده به کانادا

تاخیر سفر توریست های واکسینه نشده به کانادا

تاخیر سفر توریست های واکسینه نشده به کانادا / توریست های واکسینه نشده تا مدتی نمی توانند به کانادا سفر کنند

نخست وزیر کانادا، جاستین ترودو می گوید این کشور به روند بازگشایی مرزها به شکلی ادامه می دهد که مطمئن شود امنیت و سلامت کانادایی ها حفظ گردد.

او می افزاید: مرحله بعدی از روند بازگشایی مرزها مربوط به مسافرین واکسینه شده است اما مسافرینی که واکسن دریافت نکرده اند همچنان باید منتظر بمانند.

در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد زمان صدور مجوز ورود برای گردشگران واکسینه شده و نشده، ترودو پاسخ داد که در مورد مسافرینی که واکسیناسیون کامل نشده اند این اتفاق تا مدتی رخ نخواهد داد. او افزود پیش از آنکه در مورد مسافرین بین المللی که کاملا واکسینه نشده اند اظهار نظر کنیم، قدم بعدی ما وضع ضوابطی است که با آنها مجوز برای مسافرین واکسینه شده مشخص شود.

مقامات رسمی بهداشتی کانادا در حال رصد معیارهای کلیدی مثل میزان گسترش کووید ۱۹ در کانادا، نرخ بستری بیماران، نرخ واکسیناسیون و تعداد مسافرین ورودی کاملا واکسینه شده ای که حامل ویروس هستند می باشند تا در مورد کاهش محدودیت های مرزی در آینده تصمیم گیری نمایند.

پیشتر، نخست وزیر کانادا گفته بود که برای کاهش محدودیت های مرزی، ۸۰ درصد از کانادایی ها باید کاملا واکسینه شده باشند. انتظار می رود این شرط تا پایان ماه محقق شود.

محدودیت های فعلی سفر به کانادا قرار است در ۲۱ جولای منقضی شود. در آن زمان، قوانین مربوطه یا تمدید شده و یا تغییر خواهند کرد.

دریافت آخرین اخبار مهاجرت کانادا از صفحه اینستاگرام موسسه مهاجرتی شوتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com