به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

برگزاری انتخاب استان بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی

برگزاری انتخاب استان بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی

بریتیش کلمبیا در تاریخ ۱ مارچ ۲۰۲۲، برای ۱۳۶ نیروی کار در حوزه تکنولوژی دعوت‌نامه صادر کرد تا برای گواهی استانی درخواست دهند.

دعوت‌نامه‌ها از طریق برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی (BC PNP Tech) صادر شده‌اند که تحت برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا اداره می‌شود. برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا، یک مسیر مهاجرتی اقتصادی است که توسط این استان برای جذب نیروی کار خارجیِ با تجربه و پر تقاضا استفاده می‌شود. این برنامه مسیر مناسبی برای دریافت اقامت دائم برای افرادی است که علاقه‌مند به زندگی و کار در بریتیش کلمبیا هستند.

 

متقاضیانی که از طریق انتخاب‌های بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی دعوت می‌شوند باید الزامات یکی از زیرگروه‌های اکسپرس انتری یا مهاجرت از طریق تخصصِ بریتیش کلمبیا را داشته باشند که توسط سیستم ثبت‌نام مهاجرت از طریق تخصص (SIRS) مدیریت می‌شوند.

 

متقاضیانی که در این انتخاب دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند از زیرگروه‌های نیروی کار متخصص و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی بودند و به حداقل ۸۵ امتیاز نیاز داشتند.
متقاضیان دعوت‌شده، از زمان دریافت دعوت‌نامه‌های خود، ۳۰ روز مهلت دارند که برای گواهی انتخاب استانی درخواست دهند.

 

از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون، بریتیش کلمبیا نزدیک به ۱۵۰۰ دعوت‌نامه برای متقاضیان صادر کرده تا برای گواهی استانی درخواست دهند.

 

برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی

 

برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی، در ماه می ۲۰۱۷ به‌عنوان یک پروژه آزمایشی و پس از بررسی بازار کار راه‌اندازی شد که نشان می‌داد بزرگ‌ترین مشکلی که بخش تکنولوژی بریتیش کلمبیا با آن روبروست، کمبود افراد مستعد در این زمینه است.

 

 

پس از موفقیت‌آمیز بودن پروژه، استان بریتیش کلمبیا آن را به یک برنامه دائمی تبدیل کرد. این برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده که به کارفرمایانِ بخش تکنولوژیِ بریتیش کلمبیا اجازه می‌دهد تا در صورت نبود نیروی کارِ مورد نیازشان در کانادا، بتوانند نیروهای بااستعداد بین‌المللی را انتخاب و جذب کنند.

 

به‌طور خاص، برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی، یک مسیر مهاجرتی سریع برای نیروی کارِ مورد تقاضا در حوزه تکنولوژی و دانشجویان بین‌المللی است. متقاضیان باید در یکی از زیرگروه‌های مهاجرتیِ بریتیش کلمبیا ثبت‌نام کرده و یک پیشنهاد شغلیِ معتبرِ حداقل ۱۲ ماهه در یکی از ۲۹ شغل واجد شرایط داشته باشند.

 

شرایط پیشنهاد شغلی این برنامه

 

برخلاف سایر زیرگروه‌های برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا، پیشنهادهای شغلی تحت برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا در حوزه تکنولوژی، باید حداقل یک‌ساله بوده و در زمان ارائۀ درخواست به اداره مهاجرتِ بریتیش کلمبیا، حداقل ۱۲۰ روز از مهلت آن‌ها باقی مانده باشد. پیشنهادهای شغلی همچنین باید تمام‌وقت و از یک کارفرمای واجد شرایط در استان باشند.

 

دعوت‌نامه‌ها از طریق این برنامه، به‌صورت هفتگی، برای متقاضیان با امتیاز بالا و واجد شرایط صادر و ارسال می‌شوند.
متقاضیانی که دعوت شده‌اند باید درخواست خود را همراه با مدارک تکمیلی ارائه دهند. بیشتر درخواست‌های حوزه تکنولوژی ظرف دو تا سه ماه پردازش می‌شوند.

 

در صورت تأیید، متقاضیان گواهی استانی دریافت می‌کنند که برای درخواست اقامت دائم از اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ضروری است.
متقاضیان موفقِ برنامه‌های مهاجرتی استانی (PNP)، علاوه بر امتیاز خود در سیستم جامع رتبه‌بندی (CRS)، ۶۰۰ امتیاز فوق‌العاده کسب می‌کنند که امکان دریافت دعوت‌نامه (ITA) را برای درخواست اقامت دائم کانادا، از طریق سیستم اکسپرس انتری افزایش می‌دهد.

 

حداقل شرایط متقاضیان

 

  • مدرک آیلتس ۶ در هر چهار مهارت
  • سن زیر ۴۰ سال
  • سابقه کار و تحصیل مرتبط با ۲۹ شغل معرفی شده از طرف استان بریتیش کلمبیا
  • حداقل ۵ سال سابقه کار
  • مدرک کارشناسی ارشد یا کارشناسی با معدل بالا
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com