برگزاری انتخاب استانی انتاریو 2022

برگزاری انتخاب استانی انتاریو 2022

انتاریو در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۲۲ دو انتخاب استانی برگزار و از متقاضیان اکسپرس انتری، نیروی کار در حوزه تکنولوژی و فرانسوی زبان دعوت کرد تا برای گواهی استانی درخواست دهند.

 

برنامه مهاجرتی استان انتاریو (OINP)، با برگزاری دو انتخاب، از متقاضیان اکسپرس انتری دعوت کرد تا برای گواهی استانی درخواست دهند.
از مجموع ۸۲۸ دعوت‌نامۀ صادرشده، ۶۲۲ دعوت‌نامه برای متقاضیانی بود که ممکن است واجد شرایط زیرگروه اولویت‌های سرمایه انسانی اکسپرس انتری انتاریو باشند. این متقاضیان دارای پروفایل در سیستم اکسپرس انتری با امتیاز ۴۶۳ تا ۴۶۷ در سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) بودند.

 

آن‌ها باید حداقل یک سال سابقه کار در شش شغل فنی داشتند که در زیر همراه با کد شغلی (NOC) ذکر شده‌اند:

۰۲۱۳ مدیران سیستم‌های اطلاعاتی و کامپیوتری
۲۱۴۷ مهندسان کامپیوتر
۲۱۷۲ تحلیلگران پایگاه داده و مدیران داده
۲۱۷۳ مهندسان و طراحان نرم‌افزار
۲۱۷۴ برنامه‌نویسان کامپیوتر و توسعه‌دهندگان رسانه‌های تعاملی
۲۱۷۵ طراحان و توسعه‌دهندگان وب

از ۲۰۶ متقاضی دیگر دعوت شد تا برای زیرگروه نیروی کار متخصص فرانسوی زبان (FSSW) درخواست دهند. این متقاضیان اکسپرس انتری نیز به حداقل امتیاز بین ۴۶۳ تا ۴۶۷ نیاز داشتند.

 

زیرگروه نیروی کار متخصص فرانسوی زبان از متقاضیان می‌خواهد تا CLB 7 در زبان فرانسه و CLB 6 در زبان انگلیسی ارائه دهند. در کنار سایر معیارها، برنامه مهاجرتی استان انتاریو همچنین باید مطمئن شود که متقاضیان تمکن مالی کافی برای پوشش هزینه‌های استقرار در انتاریو را دارند.

 

کسانی که دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند، اکنون ۴۵ روز تقویمی مهلت دارند تا درخواست خود را ارسال کنند.

 

مزایای برنامه استانی چیست؟

 

برنامه‌های استانی به استان‌های کانادا امکان دعوت از متقاضیان مهاجرتی را می‌دهند که ممکن است برای بازار کار منطقه‌ای آن‌ها مناسب باشند.

 

کسب گواهی استانی عملاً تضمین می‌کند که متقاضیان اکسپرس انتری دعوت‌نامه‌ای را از اداره مهاجرت کانادا برای درخواستِ اقامت دائم دریافت کنند. گواهی استانی، امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری در سیستم جامع رتبه‌بندی را ۶۰۰ امتیاز افزایش می‌دهد که بیشتر از امتیاز مورد نیاز برای دریافت دعوت‌نامه از اداره مهاجرت است.