به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

برنامه انتقال درون شرکتی

برنامه انتقال درون شرکتی

شرکت‌های بین‌المللی می‌توانند کارکنان کلیدی خود را از طریق مجوزهای کار انتقال درون شرکتی (ICT)، برای کار به کانادا بفرستند.

 

اگر شرکت شما یک شرکت مادر، شعبه، شرکت تابعه یا وابسته در کانادا دارد، می‌توانید کارکنان کلیدی آن را از طریق انتقال درون شرکتی (ICT) به کانادا بفرستید.

 

مجوزهای کار انتقال درون شرکتی در ابتدا با اعتبار یک ساله صادر می‌شوند، ولی می توانند قابل تمدید هم باشند. اگر نیروی کار واجد شرایط باشد، کارفرمایان از الزام گرفتن ارزیابی میزان تاثیر بر بازار کار (LMIA) مستثنا هستند.

 

هم شرکت خارجی و هم نیروی کار انتقالی باید واجد شرایط خاصی باشند تا بتوانند تحت برنامه انتقال درون شرکتی اقدام کنند.

 

الزامات شرکت خارجی

برای اینکه یک شرکت واجد شرایط برنامه انتقال درون شرکتی باشد، باید در کانادا فعالیت داشته باشد، فقط حضور فیزیکی کافی نیست. شعبه‌های کانادایی و غیر کانادایی شرکت، باید به صورت مستمر کالا و خدمات به مشتریان ارائه دهند.

 

انعطاف‌پذیری‌هایی در مورد شرکت‌های استارت‌آپی اعمال می‌شود. در موارد خاصی که شامل انتقال مدیران ارشد یا مدیران اجرایی می‌شود، آدرس استارت آپ جدید می‌تواند مشخص نشده باشد. شرکت می‌تواند تا زمانی که هیات رئیسه مکانی را خریداری یا اجاره می‌کنند، از آدرس کانادایی وکیل خود استفاده کند.

 

استارت‌آپ‌ها باید برنامه‌های واقع‌بینانه‌ای برای استخدام نیروی کار خود و توانایی مالی برای راه‌اندازی تجارت در کانادا و پرداخت دستمزد کارکنانشان داشته باشند.
هنگام انتقال مدیران، شرکت باید نشان دهد که به اندازه کافی بزرگ است که بتواند از عملکرد اجرایی یا برنامه‌های مدیریتی پشتیبانی کند.

 

هنگام انتقال نیروی کار متخصص، شرکت باید نشان دهد که کار تجاری انجام خواهد داد که توسط مدیریت در شعبه کانادایی هدایت و اجرا می‌شود.

 

الزامات نیروی کار انتقالی

نیروهای کار انتقالی درون شرکتی در صورتی می‌توانند برای مجوز کار درخواست دهند که:

 

  • در یک شرکت بین‌المللی استخدام شده و به دنبال کار در یکی از شرکت‌های مادر، تابع، وابسته یا شعبه آن شرکت در کانادا باشند.
  • به سِمت مدیر اجرایی، مدیر ارشد یا تخصصی رسیده باشند (کار در کانادا از طریق برنامه انتقال درون شرکتی می‌بایستی در سه حوزه‌ مدیریت اجرایی، مدیریت ارشد یا دانش تخصصی باشد).
  • به یک شعبه کانادایی منتقل شده باشند که با شرکت فعلی آن‌ها در خارج از کانادا رابطه واجد شرایطی دارد و در یک بخش قانونی و دائمی آن شرکت کار کنند.
  • در سه سال گذشته به مدت حداقل یک سال و به صورت تمام‌ وقت، در موقعیت شغلی مشابهی در شرکت خارجی مشغول به کار بوده باشند که قصد انتقال آن‌ها را دارد.
  • به صورت موقت به کانادا بیایند (کانادا از طریق برنامه انتقال درون شرکتی، ویزای کار موقت ارائه می‌دهد که قابل تمدید است).
  • تمام الزامات مهاجرتیِ ورود موقت به کانادا را رعایت کنند.

 

اگر نیروی کار انتقالی سابقه کار تمام‌ وقت با شرکت خارجی نداشته باشد، افسران مهاجرت ممکن است پیش از رد درخواست او، تنها بر این اساس، عوامل دیگری را در نظر بگیرند.

 

ملاحظات دیگر می‌توانند شامل تعداد سال‌های سابقه کارِ متقاضی در شرکت خارجی، شباهت موقعیت‌ها و مدت موقعیت پاره‌ وقت باشند. افسران همچنین به دنبال نشانه‌هایی مبنی بر عدم سوء استفاده از شرایط انتقال گیرنده درون شرکتی خواهند بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com