به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

بازگشایی امکان ثبت آنلاین درخواست شهروندی بزرگسالان در پاییز 2022

بازگشایی امکان ثبت آنلاین درخواست شهروندی بزرگسالان در پاییز 2022

کانادا قصد دارد در پاییز 2022 درخواست شهروندی به صورت آنلاین را برای چندین بزرگسال باز کند.

 

به گفته اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا(IRCC)، زوج ها و خانواده هایی که چند بزرگسال دارند به زودی می توانند برای شهروندی به صورت آنلاین درخواستشان را ثبت کنند.

 

در حال حاضر، فقط متقاضیان بزرگسال مجرد می توانند درخواست شهروندی کانادا خود را به صورت آنلاین ارسال کنند. با این حال، IRCC در ایمیلی به CIC News گفت در صدد هستیم بزرگسالان بتوانند در پاییز 2022 باز هم درخواست شهروندی شان را به صورت آنلاین ثبت کنند. پس از آن، پورتال آنلاین برای خردسالان و خانواده ها باز خواهد شد.

 

IRCC همچنین اضافه کرد که برنامه ریزی هایی برای الکترونیکی کردن ثبت درخواست های شهروندی کرده ایم که خانواده ها بتوانند به صورت گروهی و آنلاین درخواستشان را ثبت کنند.

 

یکی از سخنگویان IRCC گفت: “IRCC در حال توسعه برنامه الکترونیکی است تا به بزرگسالان (به عنوان مثال، 18 سال یا بیشتر) اجازه دهد تا با هم به عنوان یک خانواده یا گروه ثبت آنلاین درخواست شهروندی کانادا خود را انجام دهند که در حال حاضر پاییز 2022 را هدف اجرا این برنامه قرار داده است. برنامه ریزی برای گسترش بیشتر برنامه الکترونیکی برای افراد زیر 18 سال و همچنین بزرگسالان و افراد زیر سن قانونی که با هم به عنوان یک خانواده یا گروه درخواست می دهند، آغاز شده است.”

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com