به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

اکسپرس انتری ۲۱ جولای

اکسپرس انتری ۲۱ جولای

اکسپرس انتری ۲۱ جولای / در قرعه کشی جدید نامزدی استانی کانادا، ۴۶۲ داوطلب اکسپرس انتری برای ارائه درخواست اقامت دائم با حداقل امتیاز CRS ۷۳۴ دعوت شدند.

همه متقاضیان دعوت شده قبلا نامزدی خود را از برنامه استانی PNP دریافت کرده بودند و علت اینکه حد امتیازی نسبتا بالا یعنی ۷۳۴ بود همین است. نامزدی استانی در مخزن اکسپرس انتری به طور اتوماتیک ۶۰۰ امتیاز به امتیاز شخص اضافه می کند. بدون داشتن نامزدی، کمترین امتیاز داوطلب معادل ۱۳۴ بود.

همچنین اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا بازه زمانی برای قانون تای بریک (تصمیم در مورد داوطلبینی که امتیاز یکسان دارند) تعیین کرده است. داوطلبینی که دارای حداقل امتیاز بوده اند تنها در شرایطی که پروفایل اکسپرس انتری خود را قبل از تاریخ ۱۱ آوریل امسال ثبت کرده باشند دعوت می شوند.

در قرعه کشی قبلی نامزدی استانی PNP، ۶۲۷ نفر دعوت شدند.

قرعه کشی های نامزدی استانی PNP و کلاس تجربه کانادایی CEC

در طی دوره شیوع بیماری کووید ۱۹، اداره مهاجرت کانادا تنها قرعه کشی های مربوط به این دو مورد را برگزار کرد که علت آن حضور احتمالی داوطلبین آنها در حال حاضر در کانادا می باشد.

با کاهش محدودیت های مرتبط با کرونا در کشور کانادا، مرزهای این کشور در ماه آگوست به روی مسافرین کاملا واکسینه شده آمریکایی باز خواهد شد و در سپتامبر به روی سایر کشورها باز می گردد.

با هدف گذاری کانادا برای جذب ۴۰۱ هزار مهاجر جدید طی سال جاری، در حدود یک چهارم از این تعداد از طریق سیستم اکسپرس انتری وارد کانادا می شوند.

امسال در مقایسه با سال گذشته، کانادا در حدود دو برابر داوطلبین اکسپرس انتری را دعوت نموده و تا این لحظه از ۹۴۳۰۴ داوطلب این سیستم دعوت کرده است.

قرعه کشی های مختص به نامزدی استانی و کلاس تجربه کانادایی از نظر ملزومات امتیازی بسیار متفاوت هستند که علت آن دریافت ۶۰۰ امتیاز اتوماتیک اضافی برای داوطلبین PNP می باشد. اما داوطلبین CEC برای دعوتنامه با دیگر برنامه ها در رقابت نیستند.

نمونه ای فرضی از افرادی که در جدیدترین قرعه کشی اکسپرس انتری امکان دعوت پیدا کرده اند.

احمد و انسیه با هم ازدواج کرده اند و سن آنها به ترتیب ۳۴ و ۳۱ سال است. هر دوی آنها دارای مدرک کارشناسی بوده و آزمون آیلتس خود را با امتیاز لیسنینگ ۸ و سه مهارت دیگر ۷ گذرانده اند. انسیه طی سه سال گذشته به عنوان برنامه نویس کامپیوتر کار کرده و احمد به مدت چهار سال در زمینه امور مالی مشغول به فعالیت بوده است. هیچ یک از این دو تجربه کار یا تحصیل در کانادا را نداشته اند. انسیه داوطلب اصلی پرونده آنها و با امتیاز سیستم رتبه بندی جامع ۴۲۱ بوده است. سپس انسیه موفق به جلب تمایل استان انتاریو شد و امکان فرستادن درخواست برای برنامه نامزدی استان را پیدا کرد. امتیاز CRS انسیه به عدد ۱۰۲۱ افزایش یافت و طی قرعه کشی اکسپرس انتری اخیر، موفق به دریافت دعوتنامه برای درخواست جهت اقامت دائمی شد.

دریافت آخرین اخبار مهاجرت کانادا از صفحه اینستاگرام موسسه مهاجرتی شوتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com