به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

استان‌های مانیتوبا و بریتیش کلمبیا دعوت‌نامه‌ صادر کردند

استان‌های مانیتوبا و بریتیش کلمبیا دعوت‌نامه‌ صادر کردند

استان‌های مانیتوبا و بریتیش کلمبیا در روزهای ۵ و ۷ آپریل ۲۰۲۲ انتخاب‌های استانی برگزار و دعوت‌ نامه‌هایی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا صادر کردند.

 

بیشتر استان‌ها و قلمروهای کانادا (به استثنای کبک و نوناووت) برنامه‌های مهاجرتی اختصاصی خود را دارند. از طریق این برنامه‌ها، متقاضیان علاقه‌مند ممکن است برای درخواست گواهی استانی دعوت شوند. اگرچه گواهی استانی به خودی خود به معنی اقامت دائم نیست، اما می‌تواند شانس دریافت اقامت دائم را به میزان قابل‌ توجهی افزایش دهد.

 

برای مثال متقاضیان برنامه‌های استانی که در مجموعه اکسپرس انتری پروفایل دارند، اگر گواهی استانی دریافت کنند، ۶۰۰ امتیاز به امتیازشان افزوده می‌شود. به این ترتیب آن‌ها واجد شرایط دریافت دعوت‌نامه از سیستم اکسپرس انتری و از طریق انتخاب‌های این سیستم می‌گردند که برای متقاضیان برنامه‌های استانی برگزار می‌شوند.

 

در آخرین انتخاب اکسپرس انتری که هفته گذشته برگزار شد، کانادا از ۹۱۹ متقاضی برنامه‌های مهاجرتیِ استانی دعوت کرد تا با حداقل امتیاز ۷۸۵ در سیستم جامع رتبه‌بندی (CRS)، برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

 

طی هفته گذشته دو استان کانادا از طریق برنامه‌های مهاجرتی خود، دعوت‌نامه‌هایی را برای متقاضیان دریافت گواهی استانی صادر کردند. جزئیات انتخاب‌های جدید در زیر آمده است.

 

انتخاب استانی بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا معمولاً انتخاب‌های خود را به صورت هفتگی برگزار می‌کند. این استان در ۵ آپریل انتخابی را برگزار و برای بیش از ۱۸۰ متقاضیِ گواهی استانی، دعوت‌نامه صادر کرد.

 

در مجموع ۱۳۱ نفر از این متقاضیان از طریق انتخاب عمومی دعوت شدند. این متقاضیان باید شرایط یکی از برنامه‌های “اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا” یا “مهاجرت از طریق تخصص” را داشتند که از طریق “سیستم ثبت‌نام مهاجرت از طریق تخصص” (SIRS) مدیریت می‌شوند.

 

متقاضیانی که در این انتخاب دعوت‌نامه دریافت کردند، از زیرگروه‌های نیروی کار متخصص، فارغ‌التحصیلان بین‌المللی و همچنین نیروی کار مبتدی و نیمه‌حرفه‌ای بودند و بسته به برنامه‌ای که واجد شرایط آن بودند، به حداقل امتیاز بین ۷۷ تا ۱۲۵ نیاز داشتند.

 

از چند هفته پیش، این استان انتخاب‌هایی را هم برای متقاضیان مشاغل خاص برگزار می‌کند که برای رفع نیازهای رو به افزایش نیروی کار خود در بخش‌های خاص، به آن‌ها نیاز دارد. این هفته بریتیش کلمبیا از افراد زیر دعوت کرد:

 

⦁ ۴۳ مربی خردسالان (NOC 4214) با حداقل امتیاز ۷۰
⦁ ۱۴ نیروی کارِ بخش بهداشت و درمان با حداقل امتیاز ۷۰
⦁ کمتر از پنج دستیار مراقبت‌های بهداشتی (NOC 3413) با حداقل امتیاز ۷۰
⦁ کمتر از پنج دامپزشک و مسئول فنی بهداشت حیوانات (NOC 3114 و NOC 3213) با حداقل امتیاز ۷۸

 

انتخاب استانی مانیتوبا

در تاریخ ۷ آپریل، برنامه مهاجرتی استان مانیتوبا (MPNP) از ۲۲۳ متقاضی دعوت کرد تا برای گواهی استانی درخواست دهند. دعوت‌نامه‌ها از طریق سه برنامه مهاجرتی استانی صادر شدند:

 

⦁ نیروی کار متخصص در مانیتوبا: ۱۵۹ دعوت‌نامه با حداقل امتیاز EOI، ۷۳۹
⦁ نیروی کار متخصص در خارج از کانادا: ۳۳ دعوت‌نامه با حداقل امتیاز EOI، ۶۸۳
⦁ زیرگروه فارغ‌التحصیلان بین‌المللی: ۳۴ دعوت‌نامه بدون نیاز به امتیاز EOI

 

از مجموع افرادی که دعوت شده‌اند، ۳۰ نفر در سیستم اکسپرس انتری پروفایل داشتند.

 

کسانی که علاقه‌مند به دریافت گواهی استانی از مانیتوبا هستند، ابتدا باید یک پروفایل اعلام علاقه‌مندی (EOI) را در “برنامه مهاجرتی استان مانیتوبا” (MPNP) ثبت کنند. مانیتوبا پروفایل‌های متقاضیان را بر اساس فاکتورهای انسانی و ارتباط آن‌ها (متقاضیان) با این استان از ۱۰۰۰ امتیازدهی و رتبه‌بندی می‌کند. سپس اداره مهاجرت مانیتوبا برای متقاضیانِ واجد شرایطی که می‌توانند برای گواهی استانی تحت برنامه‌های نیروی کار متخصص در مانیتوبا و نیروی کار متخصص در خارج از کانادا درخواست دهند، دعوت‌نامه صادر می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com