به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

ارسال ایمیل‌های اشتباه توسط اداره مهاجرت

ارسال ایمیل‌های اشتباه توسط اداره مهاجرت
اداره مهاجرت کانادا دستورالعمل‌های تمدید مجوز کار را به آدرس‌ ایمیل‌های اشتباه ارسال کرد

مقامات اداره مهاجرت کانادا اعلام کردند، در حال بررسی افشاء غیرمجاز اطلاعات متقاضیانی است که در آن ایمیل‌های تمدید مجوز کار به آدرس ایمیل‌های اشتباهی ارسال شده است.

گفته شده بود که دارندگان مجوز کار پس از فارغ التحصیلی(PGWP) و متقاضیان اقامت موقت به اقامت دائم (TR2PR) که مجوز کارشان منقضی شده و یا در حال انقضا است، منتظر ایمیل دستورالعمل نحوه تمدید وضعیت خود باشند. یک روز بعد، چندین گزارش در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه اداره مهاجرت کانادا (IRCC) ایمیل‌های حاوی نام، شماره درخواست و شناسه‌های مشتری را به آدرس‌های اشتباه ارسال کرده است.

اداره مهاجرت اعلام کرد که از افشاء غیرمجاز اطلاعات، یک روز پس از اعلام اقدامات جدید مطلع شده است. هدف ارسال این ایمیل‌ها مطلع ساختن متقاضیان از امکان تمدید مجوز کار برای تاریخ اعتبار طولانی‌تری یا امکان انصراف از تمدید بود.

در ایمیل اداره مهاجرت آمده است: « تحقیقات در مورد افشاء غیرمجاز اطلاعات در حال حاضر در حال انجام است. ما در حال انجام اقدامات احتیاطی و اقدامات مناسب برای اطمینان از امنیت اطلاعات هستیم. هنگامی که همه متقاضیان مورد هدف این ایمیل‌ها شناسایی شدند، یک ایمیل با اطلاعات صحیح به آنها ارسال می‌شود. »

طبق اعلام اداره مهاجرت، افراد تحت تاثیر واقع شده باید منتظر یک ایمیل جداگانه برای اطلاع از نقض حریم خصوصی باشند. هر کسی که پیامی را دریافت کرده که مربوط به شخص دیگری است باید آن را حذف کند. سپس برای افراد تحت تاثیر واقع شده یک اطلاعیه اصلاحی و پیام ایمیل صحیح ارسال می‌شود.

سخنگوی اداره مهاجرت در پاسخ به این سوال که اداره مهاجرت برای رفع این مشکل چه می کند، پاسخ داد:

»دولت کانادا تعهدات حفظ حریم خصوصی خود را بسیار جدی می‌گیرد و ما اقدامات لازم را برای محافظت از حریم خصوصی همه کسانی که به آنها خدمت می‌کنیم را انجام خواهیم داد. اداره مهاجرت مجموعه‌ای از خط‌مشی‌ها و رویه‌ها را برای محافظت از حریم خصوصی کانادایی‌ها و کسانی که امیدوارند به اینجا بیایند در نظر گرفته و ما مرتباً برای اطمینان از رعایت آنها اقدام می‌کنیم.»

اداره مهاجرت همچنین در حال بررسی اتفاقات فعلی برای جلوگیری از تکرار این وضعیت و به حداقل رساندن خطای انسانی است.

در پاسخ به این سوال که آیا این نقض حریم خصوصی تأثیری بر سرعت دریافت مجوزهای کاری متقاضیان دارد و چقدر طول می‌کشد تا آنها ایمیل‌های صحیح را دریافت کنند، مقامات اداره مهاجرت اظهار کردند که این موضوع هنوز در دست بررسی است و نمی‌توانند به طور قطعی بازه زمانی تا رفع مشکل ارائه دهند.

اهمیت این ایمیل‌ها

 
 
اتباع خارجی نمی‌توانند بدون وضعیت قانونی در کانادا کار کنند. در بیشتر موارد، آنها به مجوز کار نیاز دارند تا برای مدت زمان مشخصی امکان کار در کانادا را داشته باشند.

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) یک مجوز کار باز است که به متقاضیان اجازه می‌دهد برای هر کارفرمایی در کانادا کار کنند. این دارندگان مجوز کار همگی از یک موسسه آموزشی موردتائید در کانادا فارغ التحصیل شده‌اند. اغلب، آنها برای اقامت دائم از طریق برنامه تجربه کانادایی (CEC) درخواست می کنند که یکی از برنامه‌های مهاجرتی تحت سیستم اکسپرس انتری است.

 
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com