به سایت خدمات مشاوره مهاجرتی شوتر خوش آمدید.

آدرس:

Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada

تلفن تماس:

989024792611+ 905316613011+ 905013684871+

ایمیل:

info@visaprp.com

اجرای اقدامات مرزی جدید کانادا

اجرای اقدامات مرزی جدید کانادا

از ۲۸ فوریه مسافران می‌توانند با در دست داشتن نتیجه آزمایش آنتی‌ژن (آزمایش رپید یا آزمایش سریع کرونا) یا سایر آزمایش‌های معمول برای تشخیص کرونا، وارد کانادا شوند.

 

از ساعت ۱۲:۰۱ صبح ۲۸ فوریه، کانادا به مسافران اجازه می‌دهد تا با نتیجه آزمایش آنتی‌ژن وارد این کشور شوند. پیش از این، مسافران باید یک آزمایش مولکولی مانند آزمایش PCR را حداکثر تا ۷۲ ساعت قبل از پرواز یا رسیدن به مرز کانادا انجام می‌دادند.

 

همه مسافرانِ پنج سال به بالا همچنان نیاز به انجام آزمایش کرونا را پیش از ورود به کانادا دارند. اقدامات جدید به مسافران اجازه می‌دهد تا نتیجه آزمایش آنتی‌ژن را ارائه دهند که یک روز پیش از پرواز یا رسیدن به مرز زمینی کانادا انجام شده است.

 

این آزمایش باید توسط یک آزمایشگاه، نهاد مراقبت‌های بهداشتی یا خدمات بهداشتی از راه دور انجام شود و در کشوری که در آن انجام‌ شده مجاز باشد. آزمایش‌های PCR هنوز پذیرفته می‌شوند و قانون در مورد آن‌ها تغییری نکرده است.

 

علاوه بر حذف الزامات آزمایش PCR، کودکان واکسینه نشده دیگر نیازی به ایزوله شدن به مدت ۱۴ روز ندارند و پروازهای بین‌المللی در همه فرودگاه‌ها از سر گرفته می‌شوند.

 

اگر کرونا داشتید و بهبود یافته‌اید

 

مسافرانی که آزمایش کرونای آن‌ها پس از بهبودی همچنان مثبت می‌شود، اجازه دارند تحت شرایطی سوار هواپیما شوند. آن‌ها باید نتیجه یک آزمایش مولکولی مثبت را بر اساس نمونه‌ای ارائه کنند که (نمونه مورد نظر) حداقل ۱۰ روز و حداکثر ۱۸۰ روز پیش از ورود به کانادا گرفته شده است.

 

ArriveCAN

 

همه مسافران همچنان باید اطلاعات ضروری خود را از طریق ArriveCAN ارسال کنند. مسافران می‌توانند از اپلیکیشن موبایل برای ارسال گواهی واکسیناسیون خود به زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی و برنامه قرنطینه، پیش از ورود به کانادا استفاده کنند.

 

مسافرانی که به‌طور کامل واکسینه نشده‌اند

 

مسافران نیمه واکسینه شده و واکسینه نشده باید به مدت ۱۴ روز در مکانی مناسب قرنطینه شوند و در بدو ورود و روز هشتم هم آزمایش کرونا انجام دهند.

 

مسافران کاملاً واکسینه شده

 

مسافرانی که کاملاً واکسینه شده‌اند، به شرط داشتن شرایط زیر، نیازی به قرنطینه در بدو ورود به کانادا ندارند:

 

  • آزمایش لازم برای تشخیص کرونا را پیش از ورود به کانادا انجام داده باشند
  • علائم کرونا نداشته باشند
  • تمام اطلاعات مورد نیازِ مربوط به کرونا را از طریق ArriveCAN ارسال کنند و رسید ArriveCAN و نتیجه آزمایشِ پیش از حرکت را هم ارائه دهند.
  • گواهی واکسیناسیون را پیش از سوار شدن به هواپیما داشته باشند
  • در صورتی که نیاز به قرنطینه دارند، یک برنامه مناسب برای قرنطینه داشته باشند

 

انجام آزمایش‌های تصادفی از مسافران در بدو ورود

 

افسران خدمات مرزی ممکن است شما را به‌طور تصادفی برای آزمایش کرونا انتخاب کنند. اگر به صورت کامل واکسینه شده‌اید و به‌طور تصادفی برای آزمایش کرونا انتخاب شدید، باید آزمایش مورد نظر را انجام دهید.

 

 

ممکن است مجبور شوید این آزمایش را در فرودگاه انجام دهید یا اینکه مسئولان فرودگاه یک بسته سواب را در فرودگاه یا مرز زمینی به شما بدهند تا ظرف ۲۴ ساعت پس از ورود به کانادا آن را انجام دهید. اگر به صورت تصادفی برای آزمایش کرونا انتخاب شدید، لازم نیست برای نتیجه آزمایش در فرودگاه بمانید و یا تا اعلام نتیجه آزمایش، خود را قرنطینه کنید.

 

قرنطینۀ کودکان ۱۲ ساله

 

کودکان زیر ۱۲ سال که به‌طور کامل واکسینه نشده‌اند، به هنگام سفر با بزرگ‌سالان کاملاً واکسینه شده، از قرنطینه معاف هستند. آن‌ها دیگر نیازی به قرنطینۀ ۱۴ روزه پیش از حضور در مدرسه یا مهد کودک ندارند. این کودکان نیز ممکن است در بدو ورود به کانادا برای آزمایش تصادفی انتخاب شوند، اما نیازی به قرنطینه تا اعلام نتیجه آزمایش نخواهند داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

تیم ما با سالها تجربه در امر مهاجرت در کشورهای کانادا، روسیه، اکراین، انگلیس، اسپانیا، مکزیک، کاستاریکا، برزیل، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، اندونزی و مالزی در خدمت مهاجران است .

نماینده های ما در این کشورها می توانند با مدیریت و نظارت  لنرد شوتر مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا سریعترین و بهترین مسیر مهاجرت را برای مهاجران فراهم کنند.

دفتر اصلی ما در شهر وست ونکوور کانادا از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می تواند برای تسریع کار مستقیم با شما در ارتباط باشد. لازم به ذکر است که گرفتن وقت قبلی نیازمند است.

آخرین نوشته ها

تغییرات برنامه انتخاب استانی بریتیش کلمبیا
انتخاب‌های استانی منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد (۱۱ تا ۱۸ نوامبر)
اجرایی شدن NOC کانادا  2021
طرح جدید نوا اسکوشیا برای جذب فرانسوی زبانان
طرح ظرفیت پذیرش مهاجر ۲۰۲۵-۲۰۲۳ منتشر شد
نرخ بهره در کانادا دوباره افزایش یافت
آنلاین شدن ارسال درخواست‌های اسپانسرشیپ خانواده
صدور ۲۳ هزار و ۱۰۰ دعوتنامه در برنامه اسپانسرشیپ والدین ۲۰۲۲
انتخاب آریمای کبک در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲
  • 4204 600 (604) 1+ - 0707 831 (604) 1+
  • Suite 200-100 Park Royal, West Vancouver BC V7T1A2 Canada
  • info@visaprp.com